Hakkımızda

Avrupa’nın ilk ve tek ödül gecesi olan Avrupa’nın Enleri Başarı Ödülleri Töreni, Avrupa’da başarılı olmuş kurum, kuruluş ve seçkin iş insanlarının başarılarını tescilleyeceği bir ödül programıdır.

Biz Kimiz?

Adil PALTA

Yapımcı / Direktör

Deneyimli Yapımcı ve Sunucu Adil Palta, yönetiminde, BİZDEN BİZE Programı her hafta Pazar günleri EUROSTAR ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Avrupa’nın en çok sevilen ve izlenen Programı BİZDEN BİZE, içerdiği konu ve konukları ile en çok izlenen programlar arasında yerini alıyor.

Sibel EKİCİ

Cast Ajans/ Organizatör/Prodüksiyon

2018 yılında Mehmet Çepiç ile tanıştıktan sonra bir çok değerli isimlerle birlikte Almanya’da etkinlikler yapmaya başlayan Sibel Ekici oyunculuk sınıfları da organize ederek Avrupa’da yaşayan Türklerin hayallerini gerçekleştirmek için de menajerliğe adım attı.Bunun yanı sıra özel çocuklar için farkındalık projeleri sunarak Düsseldorf konsolosluğunun desteği ile Sibel Ekici Germany Produktion şirketini kurdu.Oberhausen’da yer alan şirketi sayesinde oyunculuk atölyesi ve diğer organize ettiği tüm etkinliklerine devam ediyor.

Sevgi ONUR KAYA

Fenomen

Sosyal medya sektöründe 2020’den beri Avrupa’da bulunan yüzlerce firma ve Avrupa’nın tanınmış isimleri, fenomenleriyle birlikte takipçi desteği sağlayıp ayrıca sayfalara özel olarakta reklam kampanyalarını düzenlemektedir.

ClassyEvents
Zehra UÇAK – Fatma ÖZANANAR

Catering/Event Organizasyon

ClassyEvents, 2022 yılında kurulan ve hızlı bir şekilde yükselen yaratıcı ve yenilikçi bir organizasyon şirketidir ve Almanya başta olmak üzere, Avrupa’nın farklı ülkelerinde hizmet vermektedir. Birçok seçkin markanın da tercihi olan Classyevents, görkemli işlerin altına imzasını atmıştır.

Deneyimli ve profesyonel ekibiyle organizasyonların her aşamasında müşterilerine destek veren ClassyEvents ile çalışanlar, organizasyonlarının her aşamasının kusursuz olması rahatlığını yaşayabilirler. Ayrıca yüksek kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eden ClassyEvents, tüm organizasyonlarında davet sahibi ve misafirlerine unutulmaz anılar bırakacak çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Hayalleriniz hayalimizdir felsefesiyle yola çıkan, titiz ve detaycı çalışmaları ile bilinen sayılı şirketler arasında yerini almaktadır.

My Manager

Dijital Ajans/Menajerlik/Organizasyon

Deneyimli insanlar için içerik ve organizasyon hizmeti veren Avrupa’nın en deneyimli konusunda tek ve başarılı My Manager ajansının yapmış olduğu organizasyonlar ve içerikler Avrupa’da ilgi ile takip ediliyor.

Bplanmedia

Dijital Ajans/Sosyal Medya

Zümra Juwelier

Zümra Juwelier, benzersiz tasarımları ve kalitesi ile Almanya’nın önde gelen kuyumcularından biridir. 40 yıllık tecrübesi ile hayatınızın en değerli anlarını taçlandırın. Zümra’nın ışıltısını keşfedin ve unutulmaz anlar yaratın.

Avrupa’nın Enleri Başarı Ödüllerine Katıl