Ödül Alacak Kişi ve Firmalar

Avrupa’nın ilk ve tek ödül gecesi olan Avrupa’nın Enleri Başarı Ödülleri Töreni, Avrupa’da başarılı olmuş kurum, kuruluş ve seçkin iş insanlarının başarılarını tescilleyeceği bir ödül programıdır.

İstadental Ağız ve Diş Sağlığı

Avrupa’nın En İyi Diş Kliniği

Bilginin değeri ışığında hastaların mutluluğunu hedefleyen ve her koşulda optimal tedavi sonuçlarına ulaşmayı amaçlayan İstadental, 10 yılı aşkın süredir, ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet veriyor, yüksek kalitede, en son teknoloji tedavi yöntemleri ve uygulamalarıyla özellikle estetik diş hekimliği konusunda mükemmeli hedefliyor.

Tanıtım videosu.

Dr. Meral Mutlu

Avrupa’nın En Başarılı Doktoru

Blackpos Kassensysteme

Avrupa’nın En Başarılı Kasa Sistemi

 

Meryem Kurt

Avrupa’nın En İyi Resim Tasarımcısı

 

Memet Sar

Avrupa’nın En Başarılı İş Adamı

 

More Veranda

Avrupa’nın En İyi Veranda Sistemi

YASO Hairholyc

Avrupa’nın En İyi Saç Kaynak Tasarım Firması

Salonumuzda kadınların saçlarıyla dolayısıyla kendisiyle mutlu olabilmesi için saç ve saç derisi sağlığını göz önünde bulundurarak özel olarak geliştirilmiş keratin mikro kaynak tekniği kişiye ve her saça ayrı ve özel uygulanır.

Derya Öte Coaching Beratung Akademie

Avrupa’nın En Başarılı Koçluk ve Danışmanlık Merkezi

Derya Öte Coaching Beratung Akademie, profesyonellik ve değişim odaklı bir eğitim ve danışmanlık merkezidir. Akademi, koçluk alanında birçok deneyime sahip uzman eğitmenler tarafından desteklenir ve katılımcılara koçluk becerilerini geliştirme ve ICF onaylı sertifikalı bir profesyonel koç olma fırsatı sunar.

Ezgi Gezondheid Beauty

Avrupa’nın En Başarılı Zayıflama Merkezi

Avrupa’da bölgesel incelmede uzmanlaşmış kodrası ile, kişiye özel VIP conceptinde hizmet vermektedir. Şirket Hollanda merkezli bir kurum olup tüm Avrupaya hizmet vermektedir.

Flower RK

Avrupa’nın En İyi Çiçekçi Firması

Flower RK olarak amacımız, çiçeklerin büyüleyici dünyasını müşterilerimizle paylaşmak ve onların en özel anlarını daha da özel kılmak. Almanya’nın dört bir yanına gönderim yapıyor ve çiçeklerin bu eşsiz güzelliklerini herkesle buluşturmayı hedefliyoruz.

Kapıkule Ayran

 –

Ziyadem Naturladen

Avrupa’nın En Doğal Ürünlerini Satan Marka

Aktiv Werbung

Avrupa’nın En Başarılı Mimari Reklamcılık Ödülü

Hey Nosh

Avrupa’nın En Başarılı Startup Projesi

Hey Nosh, %30, %40 ve %50 indirim fırsatlarıyla harika restoranlarda lezzetli yemeklerin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan bir restoran rezervasyon uygulamasıdır.

Ellya Dress

Avrupa’nın En İyi Abiye Markası

Ledabel

Avrupa’nın En iyi Led Teknolojileri

Ledabel, Belçika başlangıç olmak üzere dünyada birçok sektörde kullanılan led bilgilendirme panoları ve ekranlarla hizmet vermektedir. Kaliteli ürünleri uygun maliyetle, hızla ve tutarlı şekilde sunmaktadır. Ledabel, müşterilerinin ürünlerinin görünürlüğünü artırma ve aktif reklam konsepti oluşturma amacındadır. Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak en iyi hizmeti sunmakta ve özel yazılımlarla projelerinde destek olmaktadır. Farklı ve hesaplı ürün sunumu Ledabel’in ana prensibidir.

Ali’s Döner

Avrupa’nın En Lezzetli Döneri

Misstanbul

Avrupa’nın En İyi Restorantı

SE Germany Produktion Talent

Avrupa’nın En Başarılı Talent Atölyesi Ödülü

Sarap Online

Avrupa’nın En Başarılı Alkollü İçecek Satış Platformu

Sarap.Online GmbH şirketi dijital bir içecek distribütörüdür, Türk şarapları ve alkollü içkileri konusunda Almanya’da en büyük Online uzmanıdır. Şirketin kuruluşu 2018 yılına dayanıyor ve Benz-Weine GmbH & Co. KG’nin eski genel müdürü Bernd Hartmann ve Sevim Sarak tarafından kurulmuştur.

ECC Food

Avrupa’nın En Başarılı Dondurulmuş Gıda Markası

Medicare

Annistyn

PM Autoteile Wesel

Mekan Urfa – Emin Kaya

Dienstleistung GmbH

Servet Kaya & Makbule Kaya

Herbalife – Seray Olhan

Lademor

Muhammet Demirkol & Murat Demirkol

Zorg Voor Beter

Thuiszorg – Evde Kişiye Özel Sağlık Bakımı
Aysun Baysaloğlu & Kübra Baysaloğlu

Demdem

Avrupa’nın En Kaliteli Çay Markası Demdem

Demdem firması, çaylarıyla tanınan prestijli bir markadır. Demdem çayı, özel bir tada sahip olup güçlü ve saf aromasıyla karakterize edilmektedir. Mısır, Almanya, Hong Kong, Orta Doğu ülkeleri, ABD, BDT ülkeleri ve Avrupa’daki çay uzmanları, dünyanın kaliteli çay ve çeşitliliğe olan susuzluğunu gidermek amacıyla Demdem firmasının çaylarını talep etmeye ve almaya devam etmektedirler. Bu, firmanın uluslararası arenada ne kadar değer gördüğünün bir göstergesidir.

Fairmögenskonzepte Deutschland

Eurostar

Avrupa’nın En İyi Türk TV Kanalı

Esra Kaya

Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uzmanı

Avrupa’nın Enleri Başarı Ödüllerine Katıl