İletişime Geçin

Avrupa’nın Enleri Ödül Törenine Katılmak İster misiniz?

Aşağıdaki email ve numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Katılım Koşulları

Program kataloğunu incelemek için tıklayınız.

Avrupa’nın Enleri Başarı Ödülleri’ne katılım sağlamak ve bu prestijli etkinliğin bir parçası olmak isteyen tüm şirketler ve bireyler, lütfen dikkatle aşağıdaki belgeleri inceleyiniz.

  1. Tanıtım Kataloğu
  2. Ödül Paketi Sözleşmesi

Belirtilen belgeler, başvuru sürecinin bir parçası olarak önemli ayrıntılar ve koşullar içerir. Başarıyla başvurabilmek için belgeleri detaylı bir şekilde okumanızı ve anlamanızı öneririz. Bu belgeler, başvuru sürecinizi ve ödül gecesine katılımınızı yönlendirecektir.Başvurunuzu yapmadan önce belgeleri dikkatlice incelemeniz, katılım sürecinde herhangi bir aksama yaşanmaması adına büyük önem taşımaktadır.

Sorularınız ve yardım ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçin. Avrupa’nın Enleri Başarı Ödülleri’nde sizleri görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Başvurmak için

Avrupa’nın Enleri Ödül Törenine Katılmak İster misiniz?
Bize iletişim formunu doldurarak veya email, telefon aracılığıyla ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

İletişime Geç

11 + 6 =

Avrupa’nın Enleri Başarı Ödüllerinde sen de yer al!

 

*Ödül törenimize başvuru talebiniz tarafımıza iletildiğinde en kısa sürede size ödül töreni hakkında başvuru ve sözleşme detaylarının yer aldığı dosya formatı iletilecektir

 

Adres

Eberstraße.30, Dortmund 44145

Telefon

+49 211 49627123

Zümra Juwelier

Zümra Juwelier, benzersiz tasarımları ve kalitesi ile Almanya’nın önde gelen kuyumcularından biridir. 40 yıllık tecrübesi ile hayatınızın en değerli anlarını taçlandırın. Zümra’nın ışıltısını keşfedin ve unutulmaz anlar yaratın.

Avrupa’nın Enleri Başarı Ödüllerine Katıl