Sponsorlarımız

Avrupa’nın ilk ve tek ödül gecesi olan Avrupa’nın Enleri Başarı Ödülleri Töreni, Avrupa’da başarılı olmuş kurum, kuruluş ve seçkin iş insanlarının başarılarını tescilleyeceği bir ödül programıdır.

Zümra Juwelier

Ana Sponsor

Zümra, Almanya’nın önde gelen ve kendini kanıtlamış bir kuyumcudur. Markalaşma ve yenilikçi yaklaşımlarıyla sektördeki diğerlerinden sıyrılarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Zümra’nın sunduğu parlaklık ve gösteriş, onu mücevher sektöründe özel kılar. Müşterilerini hayatlarının en değerli anlarında yaklaşık 40 yıldır yanında olan Zümra, bu uzun süreli bağlılığıyla güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Tanıtım videosu.

AC&co.

Kıyafet Sponsoru

Yenilikçi teknoloji uygulamaları ile üst düzey kumaş kalitesine odaklanarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan ve kaliteli moda sunmak vizyonu ile yola çıkan Altınyıldız Classics, uluslararası platformda da AC&co. markası ile büyümeye devam ediyor.

Altinyildiz, köklü geçmişinden ve kumaş üretimindeki tecrübesinden yola cikarak 2011 yılında başladığı erkek modası serüvenini, AC&co. markasi ile 2017 yılında Romanya’daki ilk mağazasıyla uluslararası boyuta taşıdı.

AC&co. bugün Cezayir, Azerbaycan, Bulgaristan, Almanya, İtalya, Irak, Kazakistan, Kırgızistan, Makedonya, Fas, Kuzey Kıbrıs, Polonya, Romanya, Somali, Türkiye, Türkmenistan ve Özbekistan’ın da aralarında bulunduğu 17 ülkede 350’den fazla mağaza ile hizmet veriyor.

Markanin hedefi, 7 kıtada bulunduğu ülkelerde erkek modasında pazar lideri olmak. Ayrıca, 360 derece moda ürünleri sunarak erkek modasında daha fazla çeşitlilik saglamak isterken; yüksek kalite standardı ile farklılılasmayi ve makul fiyatlara sürdürülebilirliği önplandatutmak istiyor.

AC&co. bünyesinde bir erkek gardırobunun ihtiyaç duyduğu tüm temel ürünleri bulabilirsiniz. AC&co. takım elbise, kravat ve smokin gibi klasik ve iş kıyafetlerinin yanı sıra klasik tişörtler ve sweatshirt’lerden loungewear’a kadar çeşitli gündelik ürünler sunmaktadır.

Tanıtım videosu.

BKSI Security

Güvenlik Sponsoru

BKSI SECURITY, 5 yıldır faaliyet gösteren bir güvenlik şirketidir. 200 uzman personeliyle sektörde önemli bir konuma sahiptir. Ana merkezi Almanya’nın Langenfeld şehrinde bulunmaktadır, ancak tüm Almanya genelinde hizmet vermektedir. Her alanda profesyonellik ve kaliteye büyük önem veren BKSI SECURITY, sadece bir şirket olmanın ötesinde, bir aile atmosferine sahiptir. Bu yaklaşımı, onun sektördeki başarısının anahtarıdır.

Blackpos Kassensysteme

Yazar Kasa Sistemleri Sponsoru

Blackpos Kassensysteme, süpermarketler, restoranlar, fast food restoranlar, fırınlar, kasaplar, kiosklar, moda mağazaları, kuaförler, güzellik salonları ve diğer birçok işletme için TSE uyumlu kasa sistemleri ve Lotus Pecas kasa yazılımı sunmaktadır. Blackpos Kassensysteme, rezervasyon, garson sipariş terminali, mutfak sipariş monitörü, Lieferando entegrasyonu, KendiKendineÖdeme sistemi, T-Kiosk sistemi, kasa defteri ve gastronomi için birçok diğer sistem sunuyor. Ayrıca, kullanıcıların şubelerini ve kasalarını merkezi bir yerden yönetebileceği, stok sayımı ve takibi, sipariş takibi ve faturalandırma gereksinimlerini karşılayabileceği tam bir sistem kurma konusunda da uzmanlık sahibidir. 

More Veranda

Veranda Sponsoru

Demdem

İçecek Sponsoru

Demdem firması, çaylarıyla tanınan prestijli bir markadır. Demdem çayı, özel bir tada sahip olup güçlü ve saf aromasıyla karakterize edilmektedir. Mısır, Almanya, Hong Kong, Orta Doğu ülkeleri, ABD, BDT ülkeleri ve Avrupa’daki çay uzmanları, dünyanın kaliteli çay ve çeşitliliğe olan susuzluğunu gidermek amacıyla Demdem firmasının çaylarını talep etmeye ve almaya devam etmektedirler. Bu, firmanın uluslararası arenada ne kadar değer gördüğünün bir göstergesidir.

Avrupa’nın Enleri Başarı Ödüllerine Katıl